Novootvorená brunch kaviareň v Bardejove, kde ponúkame príjemný priestor, chutné pohostenie a zaujímavý program.

NETWORK Cafe ponúka širokú ponuku jedál a nápojov, tak prečo nestráviť čas v príjemnom prostredí priamo v centre mesta Bardejov

Priestor: Náš priestor má kapacitu 30 miest na sedenie. Je vhodný na pracovné i súkromné posedenia a stretnutia všetkého druhu. Ak plánujete firemné akcie, či oslavy narodenín, menín,  životných jubileí, stretnutia po rokoch zo školy, prvé sväté prijímanie atď., radi zabezpečíme, všetko potrebné vrátane cateringu, výzdoby a technického mediálneho zabezpečenia (projektor, plátno, ozvučenie, internetové pripojenie).

Rezervujte si stôl alebo aj celý priestor pre seba a známých

Program: V našom týždennom harmonograme nájdete program pre  fanúšikov filmu, hudby a besied, ako aj rôzne akcie pre najmenších. Aktuálne informácie nájdete tu.

Pohostenie: Milujeme dobré jedlo, no máme zmysel aj pre zdravý životný štýl a snažíme sa podporovať lokálnu, (alebo aspoň slovenskú) agro-komunitu. Začnite deň nami pripravenými raňajkami, prídte na rannú kávičku, alebo si ju u nás dajte po kvalitnom obede, ktoré taktiež ponúkame. Pre mlsné jazýčky sa samozrejme nájdu dezerty a to i vegánske! Ak máte chuť len na niečo tekuté, nech sa páči, ponúkame čerstvé džúsy, vínko, pivo, ale i niečo ostrejšie! Viac o našom menu tu. Kávu si pražíme sami, preto si ju môžte kúpiť aj do zásoby priamo v kaviarni, alebo cez náš e-shop.